Neden katılmalısınız?

Özel olarak sizin için tasarlanmış bir kilo kontrol programının inanılmaz faydalarını yaşayın.

Uzman rehberliği ve desteği

bodykey Kitiniz içindeki Genetik Test setinde bulacağınız bodykey benzersiz kodunuzu kullanarak online kayıt olun. O zaman bodykey Online Koçuma sınırsız erişim imkanınız olacak; böylece beslenme ve egzersiz uzmanlarının desteği ile çeşitli harika takip araçları yolculuğunuz boyunca size eşlik edeceklerdir. Kişiselleştirilmiş Beslenme ve Egzersiz Planınızın tüm ayrıntıları kendi giriş sayfanızda gösterilecek ve devamlı olarak güncellenecektir. Böylece sürekli motive olmanıza, kilo kontrol başarısı yolunda ilerlemenize ve hedeflerinize ulaşmanıza yardım edilecektir.

önceki hali
15.10.2013
sonraki hali
 

Abdurrahman Hazır

6 ayda 14 Kg

BU PROGRAM SAYESINDE HARİKA HISSEDIYORUM 15 Ekim 2013 tarihinde programa başladım. Altı ay gibi bir sürede 14 kilo verdim.Uzun bir süre programa ara verdim. Şu anda kaldığım yerden devam ediyorum.

Daha fazlasını okuyun

Bilgiler ve araçlar

Kaydolduktan sonra, isterseniz beslenme planınızla - birleştirilebilecek binlerce yemek tarifi içeren online öğün planlayıcısı - gibi pratik araçlara ve bilgilere sahip olacaksınız. Diğer araçlar Amway Online alışveriş sepetine yükleyebileceğiniz bir ürün sayfası, dışarıda yemek için öneriler ve daha başka şeylerdir. Ayrıca aylık bodykey by NUTRIWAY™ dergisine erişim hakkı elde edeceksiniz. Dergide konuyla ilgili bilginizi artıracak ve size ilham verecek yazılar bulacaksınız.

bodykey by NUTRIWAY™ fitnes programı

Egzersiz kilo kontrol yolculuğunuzun gerekli bir parçasıdır. bodykey’in zindelik durumunuz, tercihleriniz ve bireysel genetik eğilimleriniz dahil özel ihtiyaçlarınıza uygun şekilde tasarlanmış bir kişisel egzersiz planı sunmasının nedeni budur. bodykey programı rutin uygulamalarınızı takip etmenize yardım eder, kararlılığınızı yenilemeniz gerekiyorsa sizi uyarır ve harcadığınız çabalar için sizi ödüllendirir. Sertifikalı fitnes uzmanlarının yönettiği takibi kolay eğitici videoları faydalı bulacaksınız. Bu videolarla hem eğlenecek hem egzersiz düzeninizi geliştirecek ve sürekli motive olacaksınız.